Orkiestra haczowska – rok 1908!

W roku 1901 Stanisław Kaszowski zakłada w Haczowie orkiestrę dętą. Siedem lat później po raz pierwszy pozują do zdjęcia, od lewej: Paweł Bielecki z “Placu”,Stanisław Kaszowski, Piotr Parysz, Stanisław Wojnowski, Jan Wulw, Andrzej Szmyd.

Fotografia dzięki uprzejmości Pani Zofii Foryś

Jedna odpowiedź do “Orkiestra haczowska – rok 1908!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *